کارتون سریالی سفید برفی و هفت کوتوله دوبله

كد كالا: 0294
قیمت: 14,000 تومان

فروش پستی کارتون قدیمی سفید برفی و هفت کوتوله دوبله فارسی پخش جدید شبکه پویا

امتياز اين محصول
0 امتياز

کارتون سریالی سفید برفی و هفت کوتوله

خرید اینترنتی مجموعه کارتون قدیمی سفید برفی و هفت کوتوله

نسخه کامل پخش شبکه پویا


مشخصات کارتون :

زبان :دوبله فارسی
تعداد قسمت : 38
کیفیت صدا و تصویر : بسیارخوب(پخش جدید)
فرمت: DVD خانگی
قابل پخش درکامپیوتر و پلیرهای خانگی


مختصری درباره داستان کارتون سفید برفی:

انیمیشن و کارتونهای زیادی از داستان زیبا و جذاب سفید برفی و هفت کوتوله ساخته شده است. نام اصلی کارتون The Legend of Snow White می باشد.
سفید برفی پرنسس کوچک وزیبایی می باشد که در کودکی مادر خود را از دست می‌دهد و نامادری بدجنس او بخاطر زیبایی سفید برفی به او حسادت می‌کند و او را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهد.

داستان با تولد شاهزاده خانم زیبایی آغاز می‌شود که پوستی به سفیدی برف دارد. پدر و مادر او، پادشاه و ملکه دره زمرد نام او را سفیدبرفی گذاشتند. دخترک، خوشحال و سالم در کنار مولی ندیمه مهربانش رشد می کرد در چهارمین سالگرد تولدش، پدر و مادر او، یک توله سگ، یک بچه گربه و یک کبوتر به او هدیه دادند.

پس از آن، ملکه ایزابل (مادر سفیدبرفی) به بیماری سختی دچار شده و از دنیا می‌رود و شاه کنراد با بانو کریستال ازدواج کرده، تربیت سفیدبرفی را به او می‌سپارد.

پس از اینکه شاه قصر را به قصد جنگ در مقابل دشمنان ترک می‌کند، معلوم می شود که ملکه کریستال یک زن شیطان صفت وخودخواه است. او مولی را برای همیشه مرخص می‌کند و زندگی را برای سفیدبرفی بیچاره جهنم می‌کند. بعدها، زمانی که ملکه بخاطر حسادت به زیبایی سفیدبرفی یک  نقشه شیطانی برای کشتن او می‌کشد، سفید برفی به انتهای جنگل فرار کرده، به یک کلبه کوچک پناه می‌برد.
کارتونها و سریالهای خاطره انگیز دهه 60 با کیفیت عالی موجود می باشد.